info@cardamom.pl     (+48) 697 003 758

Czym jest Cardamom

Cardamom zakiełkował w 2009 roku, z inicjatywy dwóch sióstr. Każda z nich miała doświadczenie i specjalizowała się w innych branżach oraz obszarach. Uznały, że wspólna praca pozwoli im lepiej wykorzystać zdobytą wiedzę oraz koordynować jeszcze bardziej wymagające i ciekawe projekty.

Cardamom rozwijał się w różnych kierunkach. Przez lata prowadziliśmy dziesiątki większych i mniejszych projektów o różnej specyfice. Mieliśmy szansę zmierzyć się z wieloma, czasem bardzo odmiennymi branżami. Prowadziliśmy projekty dla dużych, wiodących marek, podbijaliśmy międzynarodowe rynki, konsultowaliśmy i pomagaliśmy stawiać pierwsze kroki małym start-upom. Zdołaliśmy sprawdzić się na wielu polach i w różnym otoczeniu biznesowym.

Najwięcej satysfakcji przynosi nam moment, kiedy obserwujemy, że nasze zaangażowanie i praca przekładają się na wymierne rezultaty. Lubimy obserwować jak razem z nami rosną firmy, a marki nabierają wyrazistości. Cieszymy się obserwując zadowolenie naszych klientów.

Jak pracujemy

Wierzymy, że punktem wyjścia jest dobra analiza sytuacji oraz wyznaczenie sobie realnych celów. Dlatego sporą część czasu spędzamy na konsultacjach i planowaniu. Wdrożenie pomysłów okazuje się potem niezwykle proste. Zawsze dopasowujemy ofertę oraz pakiet działań pod indywidualne potrzeby danej marki i wymagania klienta.

Formy współpracy bywają różne. Czasem realizujemy jednorazowe projekty brandingowe lub eventowe, innym razem wiążemy się na długoletnią współpracę w całym obszarze marketingu lub public relations. Nie działamy szablonowo. Wiemy, że tylko działania skrojone na miarę, przynoszą najlepsze efekty.

cardamom-keyvis